İŞLEME SÜRECİ ve MAKİNA PARKURU
Makine parkurumuzda, ülkemizin ve dünya’nın önde gelen markalarıyla istenilen boy ve ölçülerde lazer kesim, plazma kesim, giyotin makas ve CNC büküm hizmeti verilmektedir. Firmamızın son yatırım hamlesi olan Mitsubishi EX serisi Lazer makinemiz ile inşaat, reklam, dekorasyon, kimya, çevre mühendisliği, denizcilik, tersane ve otomotiv sektörlerine olan hizmet arzımızı arttırmaktayız. Mitsubishi EX serisi Lazer Mitsubishi EX serisi Lazer makinemiz 4,5 kw olup 1500 x 3000 mm ölçülerde 15 mm’ ye kadar paslanmaz çelik, 15 mm’ ye kadar karbon çelik, 12 mm’ ye kadar alüminyum, 25 mm’ ye kadar DKP-Siyah ve 5 mm’ ye kadar da pirinç malzemeyi süresiz kesim, “0,2” hassasiyet ve yüksek performans özellikleriyle, müşterilerimize büyük avantajlar sağlanmaktadır. Makinemiz, “Jet Piercing” özelliği sayesinde ince malzemelerde kendi sektörünün en hızlısı olarak müşterilerimize zaman ve fiyat avantajı sağlamakta. Ayrıca lazer kesim markalama ve pixel markalama yapabilmektedir.
CNC Plazma CNC Plazma tezgahımıza, teknik resmi verilen çizimler 35 mm’ ye kadar Siyah Sac, 30 mm’ ye kadar ise Paslanmaz Çelik Sac hassas bir şekilde kesilmektedir.
Abkant Pres Baykal APHS31120 model Abkantımız ile, Siyah malzemede 8mm ; Paslanmaz malzemede ise 6mm kalınlığa kadar büküm yapılabilmekte, malzemelerin uzama ve kısalma payları itinayla hesaplanarak istenilen ürünün net ölçülerine göre nihai sonuç alınabilmektedir.
Giyotin Makas Baykal MGH3110 model Giyotin Makasımız ile Siyah malzemede 10mm ; Paslanmaz malzemede ise 8mm kalınlığa kadar CNC kesim yapılabilmekte, lazer kesime alternatif olarak pürüzsüz şekilde malzeme çıkarımı sağlanabilmektedir.
Silindir Büküm
0 216 572 1 777 info@ozsis.com.tr